نتایج جستجو برای عبارت :

نصب ویندوز ده و مطالب آموزشی مرتبط با آن و تجربه من در خصوص فعالسازی

سرویس وبلاگدهی بیان چند ابزارک که خیلی کاربردی هستش رو فعال ( نذاشته ) نکرده. مهم ترین و کاربردیش بنظرم مطالب مرتبط هستش که برای یک وبلاگ خیلی مهم و مفید هست. در حال ایجاد روشی هستم که بشه این امکان رو فعال کرد.تا اینجای کار به مرحله نمایش مطالب مرتبط رسیدم ولی مشکل اینه که امکان نمایش تصویر مطلب مرتبط نیست!!! با بلاگ تماس گرفتم در این مورد فعلا که جواب ندادن.اگرم نشد تصویر فکر کنم نمایش تنها عنوان و لینک فعلا کافی باشه و من توو قالب های که منتشر
اهمیت سرعت سایت در سئو
چند سال پیش گوگل سرعت لود سایت و مطالب سایت
را جزوه  یکی از فاکتور های رنک دهی به سایت ها اعلام کرد
گوگل به نقل از خودش در تلاشه که بهترین تجبه جستجو رو برای کاربران فراهم کنه
و سرعت بارگذاری مناسب و قابل قبول یکی از اون نکاته که باید در سئو رعایت بشه
بازدید ناموفق
گاها اتفاق میفته وقتی از سایتی بازدید میکنید
زمان ورود به سایت اونقدر طول میکشه که کلا اون سایت رو میبندید
پس سرعت سایت واقعا میتونه به ترافیک سایت ما لطمه وا
کلیه اساتید و بزرگان ورزشی در همه رشته ها می توانند در خصوص علوم ورزشی و تبلیغات مرتبط با باشگاه خویش و هر گونه همکاری و ایده ای که بتوانند در حوزه ورزش اثربخش باشد با کمال احترام مشتاقیم تا با ما همکاری نمایند . 
ادامه مطلب
پست ثابت:

آدرس پست الکترونیک: hashemizp@gmail.com

با سلام
بطور معمول، مطالب در وبلاگها، بترتیب تاریخ از جدیدترین مطلب به قدیمی ترین مرتب می شود. همواره آخرین پست، جدیدترین مطلب است. (به استثناء پست ثابت) بنابراین از آنجا که ممکن است همه ی مطالب وبلاگ برای تمامی افراد مفید نباشد. لذا جهت صرفه جویی در وقت شما و استفاده سریعتر و بهتر از مطالب وبلاگ، پیشنهاد می شود که از منوی سمت چپ صفحه و لینکهای مرتبط با موضوع موردنظر خود استفاده کنید. تمامی اطلاعات
سلام
از 24 اسفند 97، در انتهای مطالب جدید، لیستی از عناوین مطالب مرتبط اضافه شد، این مطالب رو به صورت کدهای آماده در قالب فایل txt بایگانی کردم.
گفتم بد نیست اون ها رو در اختیار شما هم قرار بدم، شاید خواستید در بخش نظرات یا وبلاگ تون کسی رو به یه سری از مطالب خانواده برتر ارجاع بدید.
روش استفاده:
بعد از دانلود فایل، اون رو از حالت فشرده خارج کنید. فایل ها در یک پوشه قرار خواهند گرفت، حالا کافیه از طریق بخش جستجو، کلمه ی مورد نظرتون رو بنویسید تا فا
دوستان
برای عضویت در کانال عمومی من میتویند  لینک زیر رو در تلگرام کپی کنید  پس از کلیک بر روی آن در کانال عضو شوید. این کانال عمومی هست و مطالب مرتبط با بازار سرمایه در آن قرار داده میشود.
https://t.me/joinchat/AAAAAELCjMQ414_slGOOCw
================================
برای عضویت در کانال Vip که شامل پیشنهاد خرید سهام و مشاوره در خصوص استراتژی فروش و نگهداری سهام معرفی شده هست میتونید به ادمین ثبت نام در تلگرام به آیدی @Missmanafiadmin ( از ساعت 9 الی 17 ) پیام ارسال کنید 
خنده دارترین مطالب طنز و با حال
مطالب طنز و خنده دار همیشه در بین سایر مطالب سرگرمی طرفداران بیشتری دارد به همین دلیل در این سری از مطالب طنز و خنده دار جدیدترین جوکهای باحال و طنز نوشته های خنده دار را برایتان گردآوری کرده ایم تا لحظات خوشی را کنار ما تجربه کنید.
سه تا برادر می خواستن مرغداری بزننیکی شون لجباز بودهبهش می گن:تو شریک نیستی!میگه:به ارواح عمه اگه شریکم نکنین پرورش روباه میزنم بغلش
زن و شوهر دعواشون میشه زن
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
در خصوص مصاحبه کاری و نیازمندیهای لازم برای آماده سازی برای آن، مطالب زیادی نوشته است. به نظرم قبل از حضور در یک مصاحبه کاری و استخدامی حتما باید آماده شد. 
مراحل مختلف شامل آمادگی قبل از حضور
آمادگی در حین مصاحبه 
آمادگی پس از انجام مصاحبه

مقاله مصاحبه کاری اطلاعات جامع و کاملی در این خصوص ارائه می دهد

سلامبعد از مدتها و برای اولین بار ویندوز 10 رو نصب کردم و تجربه این نصب رو مینویسم و متن رو به تدریج کامل میکنم. امیدوارم مفید باشه.

1. فعالسازی ویندوز ده با روشی غیر از کرک کردن:یک سایت ایرانی که فرصت نشده در موردش تحقیق کنم سروری رو برای رجیستر کردن وینوط اختصاص داده و البته به صورت آنلاین و رایگان میتونید ویندوز را رجیستر کنید و این به نظر  من عالیه. خوبیشن اینه که لازم نیست ویندوز قفل شکسته بخرید یا کرک های آلوده رو نصب کنید
روش کار و لینک م
سلام!
امروز بعد مدت ها تصمیم گرفتم یه خورده حال و هوای وبلاگمو عوض کنم و تو اولین قدم از تغییر سرویس دهنده وبلاگ از بلاگفا به بیان شروع کردم.باید اعتراف کنم واقعا امکانات خیلی خوبی رو برای استفاده کاربرا فراهم کرده و خب اگه زودتر میدونستم قطعا خیلی وقت پیش از بلاگفا میومدم بیرون به خصوص که اون تبلیغ گوشه صفحه همیشه آزاردهنده بود برام :/
سعی میکنم تو این وبلاگ علاوه بر نوشتن روزنوشت هام که خب شاید یه روز با خوندن شون خاطرات شیرینی برام زنده شه
الگوریتم های گوگل که اگه اشتباه نکنم سیزده تا هستند خیلی جالب هستند. این الگوریتم ها عملا برای این ایجاد شده اند که جلوی تقلب در دیده شدن در صفحات جستجو را بگیرند. اگر به یاد داشته باشید قبلا وقتی کلمه و یا جمله ای را سرچ می کردیم، مطالب غیر مرتبط می آمد مثلا اگر یک سایت آن کلمه را بارها تکرار کرده بود در صفحه اول نمایش داده می شد ولی با گذشت زمان و باهوشتر شدن گوگل جلوی این نوع تقلب گرفته شد. همچنین در حال حاضر اگر جمله ای را سرچ کنید، خود گوگل
با لطف و عنایت شما عزیزان و جهت سهولت شما کاربران عزیز جدولی با عنوان جدول مطالب ارسالی توسط تیم سابا نیو تهیه و تنظیم گرددیده است
شما عزیزان میتوانید با ورود به بخش حدول مطالب ارسالی در قسمت بالای وبلاگ مطالب ارسالی در روز های مختلف رو رویت بفرمایید
در سری آموزش هایی که قرار است در خصوص کسب درآمد با بودجه صفر به آن‎ها اشاره کنیم امروز در خصوص خدمات مرتبط با اپراتورهای تلفن همراه است. همان گونه که می دانید تقریباً در هر خانه ای حداقل دو خط تلفن همراه و یا حداقل تلفن ثابت وجود دارد که می تواند فرصت خوبی برای کسب درآمد از این راه باشد. خدماتی که می شود در این قالب ارائه داد فروش شارژ، پرداخت قبوض، فروش بسته های اینترنتی می باشد.
ادامه مطلب
با سلام
این وبلاگ، محلّ نشر آثار گروه تبلیغی فارابی است.
نویسندگان این وبلاگ، جمعی از طلّاب هستند که در کنار دروس حوزوی، در رشته‌ی جامعه‌شناسی هم تحصیل کرده‌اند.
هدف ایجاد این وبلاگ:
بیان مطالب تخصّصی جامعه‌شناسی، به زبان ساده، برای عموم مردم.
نکته 1:
عرضه‌ی محصولِ نهاییِ کارگروهی ما، إن‌شاءالله از یکی دوماه آینده شروع خواهدشد، امّا تا آن موقع، وبلاگ با مطالب مرتبط و یا فیش‌های خام تحقیقی به روز رسانی خواهدشد.
نکته2:
إنشاءالله این وبلا
خیلی چیزها نوسان دارن از طلا و پول و ماشین گرفته تا همین وبلاگ نویسی. نوساناتی که سینوسی وار به جون هر وبلاگ نویسِ متعهدی افتاده! فکر می کنم هر چی می کشیم از احساسات هست بطوریکه هر از مدّتی یک تصمیم می گیریم و از قضا اون رو هم عملی می کنیم حالا با حذف وبلاگ، حذف مطالب و از سرگیری مجدد، تغییر سبک نگارش، غیبت ناگهانی، مهاجرت به یک وبلاگ و یا سرویس دیگه و چیزهای دیگری که شاید خود شما هم بهش مبتلا شدید.
تجربه به خود من آموخته کمتر کسی پیدا می شه که پ
بسیاری از کسانی که میخواهند طلاق بگیرند دوست دارن که اسم همسر از شناسنامه ی آنها پاک شود برای اینکه بدانید آیا میشود این کار را انجام داد به سایت گروه وکلای پارسای مراجعه کنید ودر مورد این موضوع تحقیق کنید 
این قسمت از این سایت را ما هم در این بلاگ جا داده ایم
طلاق توافقی و امکان پاک کردن طلاق از شناسنامه:
پس از ثبت طلاق، در صورت عدم نزدیکی زوجین با ارائه حکم دادگاه و طلاقنامه به اداره ثبت احوال زوجین می توانند شناسنامه را تعویض کرد و شناسنام
« ۹ توانمندی که دیجیتال مارکتر‌ها به آن نیاز دارند از نگاه NYC به شرح ذیل است:
➖ تفکر استراتژیک➖ سئو ➖ طراحی وب➖ تحلیل داده‌ها➖ توانمدی‌های مرتبط با محتوا➖ تبلیغات فیسبوک(پلتفرم‌های اجتماعی)➖ توانائی طراحی➖ توانمدی‌های مرتبط با تجربه‌ی کاربری➖ دانش هوش مصنوعیمن هم اضافه می‌کنم: مفاهیم کلاسیک بازاریابی و تبلیغات که اصلاً نباید از آنها غافل شد.»  

کانال تخصصی دانیال طاهری فر در تلگرام @danialtaherifar
در این مطلب می خواهیم برای شما از والو تیوبلس نکاتی را بگوییم. اگر تا کنون تجربه ی استفاده از لاستیک تیوبلس را داشته باشید، پس در خصوص چگونگی کارکرد آن حتما نکات و مواردی را می دانید. برای خواندن مطلب دانستنی هایی درباره ی اسپرس تیوبلس می توانید به سایت مراجعه نمایید.
مقایسه ی والو تیوبلس
برخلاف اندازه ی کوچک آنها، نکات بسیار مهمی در خصوص والو تیوبلس وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هرکدام می تواند نمایانگر منطقه ی بالقوه برای شکست است. م
بعد از دو هفته بالاخره اینترنت وصل شد ... 
چقدر این دو هفته بهمون سخت گذشت 
ب خصوص فری لنسرها ...
وضعیت بدی رو تجربه کردیم 
امیدوارم که از این روزها تجربه گرفته باشیم 
تا بتونیم مقاوم تر باشیم 

امیدوارم زندگی واستون به بهترین شکل پیش بره ♥ 

در این مطلب می خواهیم برای شما از والو تیوبلس , اسپری لاستیک فوم نکاتی را بگوییم. اگر تا کنون تجربه ی استفاده از لاستیک تیوبلس را داشته باشید، پس در خصوص چگونگی کارکرد آن حتما نکات و مواردی را می دانید. برای خواندن مطلب دانستنی هایی درباره ی اسپرس تیوبلس می توانید به سایت مراجعه نمایید.
مقایسه ی والو تیوبلس
برخلاف اندازه ی کوچک آنها، نکات بسیار مهمی در خصوص والو تیوبلس وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. هرکدام می تواند نمایانگر منطقه ی بال
حیطه‌ی تجهیزات و وسایل پزشک‌ی، گستره‌ی وسیع و تاریخ‌چه‌ای به قدمت نزدیک به عمر بشری دارد؛ ترکیب‌ی‌ست از علم، تجربه، هنر، صنعت و بازار.
اکثر کشورهای دنیا برای نظام‌مند و ضابطه‌دار کردن کن‌ش‌های این حیطه سازمان‌هایی را متولی این امور قرار داده‌اند.
اداره کل تجهیزات پزشک‌ی وزارت به‌داشت، درمان و آموزش پزشک‌ی به عنوان متولی این امر در ایران، اقدام به انتشاز دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مرتبط؛ برگزاری دوره‌های آموزش‌ی و بازآم
حیطه‌ی تجهیزات و وسایل پزشک‌ی، گستره‌ی وسیع و تاریخ‌چه‌ای به قدمت نزدیک به عمر بشری دارد؛ ترکیب‌ی‌ست از علم، تجربه، هنر، صنعت و بازار.
اکثر کشورهای دنیا برای نظام‌مند و ضابطه‌دار کردن کن‌ش‌های این حیطه سازمان‌هایی را متولی این امور قرار داده‌اند.
اداره کل تجهیزات پزشک‌ی وزارت به‌داشت، درمان و آموزش پزشک‌ی به عنوان متولی این امر در ایران، اقدام به انتشاز دستورالعمل‌ها و آئین‌نامه‌های مرتبط؛ برگزاری دوره‌های آموزش‌ی و بازآم

ویروس کرونا، شایعات و واقعیاتی که باید بدانیم
با همه‌گیر شدن ویروس کرونا مطالب بسیاری در فضای مجازی درباره این بیماری منتشر شده‌اند، مقاله حاضر واقعیات مرتبط با شیوع، پیشگیری، مقابله و درمان این بیماری را بازگو می‌کند.
اطلاعات ذیل آخرین یافته ها و نتیجه های حاصل از تحقیقات سازمان بهداشت جهانی در پیشگیری از ابتلا به ویروس و همچنین پاسخ به سوالاتی است که در ذهن ما همواره وجود دارد و مرجعی کاملا شناخته شده پاسخ آنها را آشکار مینماید
ادام
سلام.من به ترک گروهی اعتقاد خاصی دارم مطمئنم اگه آدما با هم متحد بشن هیچی نمیتونه جلوشون دووم بیاره پس خواهشن بیایین به هم ملحق شیم و این خودارضایی که مثل خوره افتاده به جون زندگیمون رو زمینش بزنیم 
مطالب متفاوت و کاربردی رو تو وبلاگ میذارم تجربه های زیادی دارم خوشحال میشم تجربه های شمارم بشنوم و بقیه هم استفاده ببرن 
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های رادیویی یا تلویزیونی :
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازی و بررسی سایت‌ها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ایجاد کانال به نام طرح ارائه شده در شبکههای اجتماعی به دو دلیل یکی احتمال برند شدن برنامه و دیگری جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازی برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به مح
سلام
در این وبلاگ به موضوعات مختلف مرتبط با هنر رزمی کن‌دو پرداخته می شود. مطالب این وبلاگ از منابع مختلف (که عموما در اینترنت در دسترس هستند) جمع آوری، ترجمه و با رعایت امانت داری علمی واصول استناد، منتشر می شوند.
برای مشاهده تمامی عناوین دارای مطلب وهمچنین عناوینی که درآینده مطالب مربوط به آنها در وبلاگ قرارخواهد گرفت، می توانید به صفحه نمایه مراجعه کنید (مطالب موجود به صورت متناوب به روز و مطالب جدید نیز به تدریج اضافه می گردد).
لطفا نظر
فرآیند درس خواندن شامل چند بخش اصلی است و مطالعه به تنهایی نمی تواند به یادگیری کامل و به خاطر آوردن مطالب منجر شود.  
1 - به پیش نیاز منابعی که می خوانی توجه کناگر مطالب پیش زمینه اصلی را یاد نگرفته باشی حتی اگر مطالب جدید را حفظ کنی باز هم احتمال فراموشی مطلب وجود دارد؛ مثلا در درس عربی تا صرف فعل را یاد نگرفته باشی، نمی توانی فعل ماضی و مضارع بسازی .پس قبل از یادگیری درس حتما سعی کن ضعف خود را در مطالب قبلی مرتبط از بین ببری.
2 - قبل از ورود به ک
الف: استفاده از برگه A4 یا کلاسور بزرگ
ب: استفاده از رنگ های مختلف برای رسم نمودار
ج: نوشتن مطالب از زبان خودتان
د: خیلی فشرده ننویسید و سعی کنید هر مبحث را در یک صفحه کاغذ A4 یا یک برگه کلاسور جا دهید.
ه: در هر طرح، فقط یک مبحث خاص یا چند مبحث مرتبط را بکشید و بنویسید.
دانلود کاربرگ جامع پیش دبستانی
فرمت فایل : PDF
تعداد صفحات 179 صفحه
شرحی مختصر از فایل :
کاملترین کاربرگ آموزش جامع پیش دبستانی با کیفیت بسیار عالی جهت آشنایی دانش آموزان پیش دبستانی با مفاهیم جامع آماده دانلود و دریافت می باشد توجه فرمایید کاربرگ های مفاهیم جامع برای کل سال تحصیلی می باشد و شما با دانلود پکیج کاربرگ جامع پیش دبستانی از اول تا اخر سال بی نیاز آز هر گونه کاربرگ در زمینه درس اموزش جامع پیش دبستانی خواهید بود جهت دانلود کاملترین
سلام ! 
اگر به هر طریقی رمز این وبلاگ رو پیدا کردین و قصد خوندن مطالب رو دارین، باید عرض کنم که این وبلاگ به جز خاطرات شخصی و البته یکسری مطالب دیگه چیزی رو شامل نمیشه.
به هرحال من از خوندن حتی یک خط از این مطالب توسط هر فرد رضایت ندارم و ممنون میشم که همین حالا این وبلاگ رو ترک کنین.
با احترام.
جوجه ی یک روزه، مانند هر فرآورده ی تولیدی دیگری، محصول یک فرآیند تولید بر روی یک ماده اولیه است. بنابراین، کیفیت آن نیز تحت تاثیر هر یک از این دو، یعنی ماده اولیه و فرایند تولید قرار دارد. تخم بوقلمون، به عنوان ماده اولیه مورد استفاده برای تولید جوجه، خود در حقیقت محصول تولیدی یک مزرعه ی مولد بوقلمون گوشتی است و کیفیت آن از نحوه مدیریت مزرعه مادر، تاثیر می پذیرد. پس، نخستین گام برای تولید یک جوجه ی با کیفیت مطلوب، در مزرعه مادر و با تولید تخم
کلیه اساتید و بزرگان ورزشی در همه رشته ها می توانند در خصوص علوم ورزشی و تبلیغات مرتبط با باشگاه خویش و هر گونه همکاری و ایده ای که بتوانند در حوزه ورزش اثربخش باشد با کمال احترام مشتاقیم تا با ما همکاری نمایند . 
ادامه مطلب
سلام دوستان عزیز :
به زودی با مطالب جدید می آییم .
نظرات وپشنهاد های شما در بهتر شدن این وبلاک کمک زیادی می کند .
صفحه های جدید با آزمون آنلاین وآدرس جدید همراه خواهد بود .
که البته باید رمز ورود به آزمون داشته باشید  .
 برا ی هر چه بهتر شدن مطالب منتظر نظر شما هستم .
جیمل من abcasan88@gmail.com
مراجعه کنندگان عزیز در بعصی موضوعان مثل (آموزش برنامه نویسی c++‌) بخش ها از پایین به بالا هستد .
همینطور از شما می خواهم حتما نظر بدهید .   
و در بعضی قسمت ها به دلیل زیاد بودن مطالب شما در
پایین صفحه قسمت « مطالب قدیمی تر» را کلیک کنید تا مطالب اولیه به دست شما برسد .   
  با تشکر .
سلام دوباره
با توجه به داغ شدن استفاده از تلفن های اندرویدی، تعدادی از اطرافیان و مراجعین در مورد یک منبع آموزشی برای آموزش برنامه نویسی اندروید از بنده سوال می پرسند.
منابع مختلفی در مورد برنامه نویسی اندروید مطالب زیادی منتشر کرده اند. یکی از وبسایت ها که از مدتها قبل می شناسم و از برخی مطالب آن استفاد کردم سایت اندروید استودیو است که مطالب را به ساده ترین شکل ممکن توضیح داده و مهم نیست شما یک آماتور هستید یا کسی که در زمینه برنامه نویسی ق

ای نام تو بهترین سرآغاز                                          بی نام تو نامه کی کنم باز؟
                      ای یاد تو مونس روانم                                              جز نام تو نیست بر زبانم

سلام، سلام، سلام
دوستان گل کلاس اولی سلام....
با یه وبلاگ جدید و در یک فضای جدید در خدمتتون خواهیم بود و دوباره با هم کلاس اول رو تجربه می کنیم...
لازم به ذکر هست که بگم، مطالب این وبلاگ منحصرا توسط خودم و فقط و ف
برای یادگیری بهتر زیست شناسی بهتر است این درس در برنامه روزانه قرار گیرد.
سعی کنید ابتدا روزنامه وار مطالب را بخوانید تا چکیده ای از مطالب را به خاطر داشته باشید.سپس برای بار دوم مطالب را عمقی تر و هایلایت شده بخوانید.
ادامه مطلب
کمبود روی می‌تواند با آفت‌ دهان مرتبط باشد. بنابراین مصرف مکمل روی
می‌تواند مشکل را حل کند. اما باید یادتان باشد؛ مصرف طولانی‌مدت قرص زینک
باید حتما تحت نظر پزشک باشد.آزمایشات اولیه‌ی انجام شده در این زمینه نشان
می‌دهد: مصرف روزانه‌ی مکمل‌های حاوی ۱۵۰ میلی‌گرم روی، تعداد دفعات
آفت‌زدن را از ۵۰ درصد به ۱۰۰ درصد کاهش می‌دهد. افراد مورد آزمایش قرار
گرفته که دارای کمبود روی بودند، با انجام این تست پیشرفت قابل توجهی در
بهبود آفت دهان
موارد زیادی در ایجاد محتوای وب سایت مؤثر است. باید ایده های تازه و مرتبط با کسب و کار خود ارائه دهید ، مخاطبان خود را با دقت هدف و مورد بررسی قرار دهید و مطمئن شوید که مطالب شما ارزش خواندن داشته باشد یعنی مطالب کپی از سایت دیگر نباشد و تولید محتوا کاملا اختصاصی باشد. خوانایی بخشی اساسی از روند تولید محتوا و بهبود سئو می باشد. در این پست ، ما اصول خوانایی را توضیح خواهیم داد. سپس شما را با برخی از راه هایی که می توانید سطح خوانایی کلی سایت خود را
بسیاری از دبیران و مشاوران کنکور معتقدند که در دوران جمع بندی، نباید مطالب جدید خوانده شود؛
زیرا از طرفی، مهلت کمی تا زمان برگزاری کنکور باقی مانده است و عملا با این روش، حجم قابل توجهی از مطالب از قلم می افتد، و از سوی دیگر، این موضوع،هیچ اثری در نظم بخشی به مطالب مطالعه شده نداشته و تنها باعث سردرگمی داوطلب می شود. عده ای از مشاوران نیز اعتقاد دارند که داوطلب می تواند در زمان جمع بندی،مطالب جدید را هم مطالعه کند.
ادامه مطلب
با فکر کردن درباره حرکت یک جسم، چرا‌ و چگونه‌های زیادی در ذهن ما نقش می‌بندد. برای پاسخ به این سوالات باید به سراغ فیزیک مکانیک برویم. علم مکانیک از دو دیدگاه به هم مرتبط «سینماتیک» (Kinematic) و «دینامیک» (Dynamic) به این سوالات پاسخ می‌دهد. سینماتیک یا حرکت‌شناسی در خصوص چگونگی حرکت و دینامیک در خصوص رابطه حرکت و نیرو بحث می‌کنند. در این مقاله قصد داریم با زبانی ساده به طور خاص، سینماتیک حرکت با شتاب ثابت را به همراه چندین مثال بررسی کنیم. با م
سلام دوباره 
سال نو مبارک 
برعکس اکثریت که در تعطیلات عید در تعطیلات به سر میبرند، من در تعطیلات به شدت مشغول کار بودم چون نمیخوام مثل اکثریت جامعه زندگی کنم :)
در میان بحثهای اموزشی نتورک، سعی میکنم مطالب مرتبط با ارتقای شخصیت هم بگذارم :)
چقدر با این جمله موافقید:
من مسئول صفر تا صد زندگی خویش هستم !
من مسئولیت صد درصد زندگی خودم رو (اعم از شکست ها و موفقیت ها) می پذیرم! 
معرفی اکسل سبد سهام:اگر شما هم در بورس فعالیت دارید، این روز ها به دنبال فایلی(اکسل سبد سهام) در خصوص محاسبات مرتبط با سهام پرتفوی خود می باشید تا بتوانید منظم تر سهام خود را طبقه بندی کرده و محاسبات سهام خود را مطمئن تربه انجام برسانید . ما در این فایل اکسل به دنبال براورده کردن نیاز های مخصوص شما(هرآنچه که نیاز دارید) در خصوص سبد سهام پرتفوی به صورت کاملا کاربردی در قالب اکسل می باشیم .پیشنهاد میکنم حتما امکانات اکسل سبد سهام را با دقت تا آخر
فایل اکسل مدیریت سبد سهام
معرفی اکسل سبد سهام: اگر شما هم در بورس فعالیت دارید، این روز ها به دنبال فایلی(اکسل سبد سهام) در خصوص محاسبات مرتبط با سهام پرتفوی خود می باشید تا بتوانید منظم تر سهام خود را طبقه بندی کرده و محاسبات سهام خود را مطمئن تربه انجام برسانید . ما در این فایل اکسل به دنبال براورده کردن نیاز های مخصوص شما(هرآنچه که نیاز دارید) در خصوص سبد سهام پرتفوی به صورت کاملا کاربردی در قالب اکسل می باشیم . پیشنها ...
دریافت فایل
یکی از امکانات مفید سرویس بلاگ بیان ، نشانه مطالب هست . شما با استفاده از نشانه مطالب می تونید یک سری از مطالب رو در یک جای دیگری از وبلاگتون نمایش بدید !
مثلا شما یک سری مطالب دارید که دوست دارید بیشتر جلو چشم مخاطب باشه و داخل بخش جداگانه ای بنام مهمترین مطالب باشه ، استفاده از نشانه مطالب مشکل شما رو حل خواهد کرد .
اما برای استفاده تمام و کمال از نشانه مطالب باید تا حدودی به زبان های نشانه گذاری مثل اچ تی ام ال و سی اس اس آگاهی داشته باشید ولی
خب دوستان عزیزم قراره تو این وبلاگ تجربه وبگردی هامو با شما به اشتراک بذارم...مطالب جذاب، مقالات جدید، تازه های علمی/فناوری و فیلم و سینما
قراره با هم سفری داشته باشیم به دنیای وب و در این مسیر همسفر هم باشیم از شما میخوام تا من رو در این مسیر همراهی کنین و از اونجایی که هر تجربه ای به همراهی هر دو طرف نیاز داره شما هم به نوبه خودتون لینک های جذاب رو برام ارسال کنین و همینطور نظرات و انتقادات و پیشنهاد های خودتون رو با من در میون بذارین

به ام
راهکارهایی برای جریان سازی فرهنگی و هم افزایی بین نهادهای دست اندرکار و فرهنگسازی 
ایجاد ستاد هماهنگی و برنامه ریزی و نگاشت اقدام
برگزاری جشنواره 
مدت دریافت آثار محدود
مدت دریافت آثار 10 ماهه - که هر ماه محور جدید اعلام میشود و برنده جداگانه دارد
افزودن محور مرتبط و تامین جایزه آن در جشنواره های موجود 
برگزاری نظام ایده پردازی مرتبط
بخش ایده های قابل انتشار با جایزه هیئت داوران از فرد ارائه دهنده یا دارای منبع دیگر
بخش ایده های دارای حقوق
بسمه تعالی
سلام
با عرض پوزش به علت تاخیر بوجود آمده در بارگذاری مطالب (پرسمان حقوقی)به دلیل؛کسالت و بیماری که عارض بنده گشته مدتی قادر به مطالعه و بارگذاری مطالب نیستم،لذا به محض اینکه از بیماری فارغ گردم سریعاً نسبت به ارائه مطالب حقوقی اقدام خواهم کرد.
ویژگی های درسنامۀ کتاب:
جامع و کاربردی
درسنامۀ جامع یعنی شما در کتاب روانشناسی هدف‌دار جامع کنکور انتشارات مشاوران آموزش سطر‌به‌سطر کتاب درسی را می‌فهمید و پی می‌برید در دل یک جمله ساده از کتاب چه مفاهیم و نکته‌هایی وجود دارد. کاربردی به این معنا که در سؤالات و آزمون‌های مختلف می‌توانید ردپای این درسنامه را پیدا کنید؛ طوری که مطلبی نخوانده برای آزمون نخواهید داشت.
تیتر بندی و ریز تیتر های متناسب
در کتاب روانشناسی جامع مشاوران آموزش

ای نام تو بهترین سرآغاز                                          بی نام تو نامه کی کنم باز؟
                      ای یاد تو مونس روانم                                              جز نام تو نیست بر زبانم

سلام، سلام، سلام
دوستان گل کلاس اولی سلام....
با یه وبلاگ جدید و در یک فضای جدید در خدمتتون خواهیم بود و دوباره با هم کلاس اول رو تجربه می کنیم...
لازم به ذکر هست که بگم، مطالب این وبلاگ منحصرا توسط خودم و فقط و
راهکارهایی برای جریان سازی فرهنگی و هم افزایی بین نهادهای دست اندرکار و فرهنگسازی 
ایجاد ستاد هماهنگی و برنامه ریزی و نگاشت اقدام
برگزاری جشنواره 
مدت دریافت آثار محدود
مدت دریافت آثار 10 ماهه - که هر ماه محور جدید اعلام میشود و برنده جداگانه دارد
افزودن محور مرتبط و تامین جایزه آن در جشنواره های موجود 
برگزاری نظام ایده پردازی مرتبط
بخش ایده های قابل انتشار با جایزه هیئت داوران از فرد ارائه دهنده یا دارای منبع دیگر
بخش ایده های دارای حقوق
سلام خدمت همراهان گرامی وبلاگ روستای تاریخی آلتین کش!به دلایلی بنده دیگر در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت ندارم و لطفا اگر مطلبی دارید در مورد روستا حتما در این وبلاگ برای من ارسال کنید.مخصوصا مطالب تاریخی که جنبه ی مطالعه داشته باشند.نوشتن مطالب در وبلاگ حداقل برای دانش آموزان و محققان میتواند مفید باشد.
با تشکر،
ادمین
شما زمانی می تونی کارمند خوب و متخصص باشی که دانش کافی داشته باشی!
دانش شما کاملا با میزان درامد شما متناسب است...
درآمد بالا میخوای دانش خودت و بالا ببر
دانش شما بزرگترین دارایی شماست...
باید در حوزه خودت حرفه ای بشی...
امروزه بازار کار حسابداری بیشتر از هر حرفه ای شده چون نیاز بازار به حسابدار زیاد شده حتی افراد غیر مرتبط در این رشته به راحتی بدون داشتن دانش قبلی می تونن وارد بازار کار حسابداری بشن
ما به شما این تضمین و میدیم که بتونی به راحتی
چیست؟ OnePetro یک پایگاه اطلاعاتی اینترنتی از مطالب قنی و مهندسی
مربوط به صنعت استخراج و اکتشافات نفت و گاز می باشد. این تیم با مشارکت ۱۸
موسسه انتشاراتی زمینه دسترسی به بیش از ۱۶۰۰۰۰ سطح اطلاعات را فراهم می
کند. با به اشتراک گذاری این تیم (OnePetro.org)، که منبع قابل اعتمادی در
زمینه نفت و گاز است، امکان دسترسی به مطالب کامل پژوهش ها و محتوای فنی به
صورت اینترنتی فراهم خواهد شد.

چه کسی مسئول OnePetro است؟
انجمن مهندسان نفت (SPE) از منابع و تکنولوژی خود ب
در خیلی از مطالب از چای سبز به عنوان چای لاغری یاد میکنند، و سوال اینجا هست که آیا این چای واقعا در کاهش وزن خوب عمل میکند، یا خیر و ما در اینجا میخواهیم به این پرسش پاسخ دهیم.
چای سبز در صورتی که خوب و درست استفاده شود، موجب لاغری شما میشود، البته اگر  میخواهید از این چای برای لاغری استفاده کنید حتما با یک مشاوره لاغری در این خصوص صحبت کنید.
مشاوره لاغری با مزاج شناسی و پی بردن به طبع شما میتواند کمک بسیار زیادی به شما بکند و شما را در حل مشکلا
بنام حضرت حق
با سلام خدمت شما،پس از مدت ها تعطیلی حسینیه شهید غلامعلی فاریابی،تصمیم به ایجاد دوباره ی وبگاه شهید نمودیم تا به صورت کامل به معرفی شهید والامقام"غلامعلی فاریابی" بپردازیم.
در این وبگاه سعی خواهیم کرد که برترین مطالب،تصاویر،پوسترها،دستنوشته ها و خلاصه تمامی موضوعات مرتبط با شهید را در اینجا قرار بدهیم.
در این راه نیازمند همیاری و همکاری صمیمانه ی شما عزیزان هستیم!
مداد، تولد دوباره وبلاگ نویسی و پلتفرم نشر محتوای فارسی
هر فرد با هر میزان آگاهی و هر سبکی از زندگی، داستانی در ورای گذر این روز و شب ها دارد، داستانی مرتبط با اجتماع، شغل، رشته تحصیلی، ورزشی و ...
مداد شبکه ای اجتماعی برای ثبت و انتشار این داستان هاست!
مداد برای نویسندگان
چه وبلاگ نویس باشید، چه ناشر و چه یک نویسنده؛ هر کس با هر موضوعی می تونه خالق نوشته ها در مداد باشه. موضوعی اجتماعی، آموزشی، شرح حال، سفرگردی و خلاصه هر موضوعی میتونه سوژه ن
هر فرد با هر میزان آگاهی و هر سبکی از زندگی، داستانی در ورای گذر این روز و شب ها دارد، داستانی مرتبط با اجتماع، شغل، رشته تحصیلی، ورزشی و ...
مداد برای نویسندگان
چه وبلاگ نویس باشید، چه ناشر و چه یک نویسنده؛ هر کس با هر موضوعی می تونه خالق نوشته ها در مداد باشه. موضوعی اجتماعی، آموزشی، شرح حال، سفرگردی و خلاصه هر موضوعی میتونه سوژه ن
مداد برای نویسندگان
مداد برای نویسندگان
مداد برای نویسندگان
مداد برای نویسندگان
مداد برای نویسندگان
مداد برای نویسندگان
خط و نشان پلیس در خصوص برخورد با بدحجابی

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: از نظر قانون پلیس مکلف است با هنجارشکنان و کسانی که شئونات را رعایت نمی‌کنند و مروج سبک زندگی غربی هستند، برخورد کند و در این وظیفه یک گام نیز عقب نخواهد آمد.
به گزارش مشرق، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه طرح رعد ۲۴ در جمع خبرنگاران در خصوص برخورد با بدحجابی، اظهار داشت: بخشی از بحث شئونات اسلامی به رعایت حقوق سایر شهروندان برمی‌گردد و کسانی که با وضعیت
در این ویدئوی آموزشی طریقه جابجا کردن باکس های قالب پیش فرض بیان به نام: ستون از قبیل موضوعات ، کلمات کلیدی ، مشخصات وبلاگ، پربازدیدترین مطالب، محبوب ترین مطالب، پر بحث ترین مطالب، باکس های آرشیو و... رو یاد میگیرید.
تضمین یادگیری: 100%

ادامه مطلب

با سلام خدمت کاربران گرامی: درحدود 4 سال قبل،انگیزه متعددی همچون معرفی جقرافیای ناشناخه و بکر منطقه پاپی رفع ابهامات در خصوص تبار و اصالت،تحلیل موانع توسه، خصایص فرهنگی و بومی،نوستالژیهای بزرگان و سران که سرشار از تجربه و پند هستند و... بنده بر آن داشت که به فکر جمع اوری مطالب و تآلیف کتاب بیافتم؛ تا اینکه خداوند منان یاری ام نمود و با کمک خانواده ام و مردمان ایل عزیزم توانستم در اوایل سال 99 دوجلد کتاب تحت عناوین...

ادامه مطلب
سال ۱۳۹۸ (در دست تکمیل)
مسخره باز
سمفونی نهم
مطرب
متری شش و نیم
ایده اصلی 
قسم
رد خون
سرخپوست
شبی که ماه کامل شد
گلدن تایم (هنر و تجربه)
سورنجان (هنر و تجربه)
ذغال (هنر و تجربه)
در جست و جوی فریده (هنر و تجربه)
رضا (هنر و تجربه)
تتاتر صدای آهسته برف
تتاتر آبی مایل به صورتی
تتاتر لانچر ۵
سال ۱۳۹۷
هزارپا
بمب یک عاشقانه
مارموز
مغزهای کوچک زنگ زده
درساژ
شاید شما هم جزو کسانی هستید که میخواهید مطالبی را در فضای مجازی منتشر کنید ولی مخاطبان خود را پیدا نمیکنید و یا مخاطبان کمی برای مطالب خود پیدا کرده اید ما اینجا روش هایی به شما یاد خواهیم داد که باتوجه به ان کانال خود را مر از ممبر کنید
1-ممبر فیک
درست شنیدید اولین گام برای داشتن یک کانال پر مخاطب ممبر فیک است ممبر فیک باعث جذب منبر واقعی میشود! به اینگونه که باعث زنده دیده شدن و همه پسند دیده شدن کانال شما میشود برای خرید منبر فیک یا دریافت ا
سلام دوستان
قبلا قول دادم تجربیاتم رو در خصوص مراقبت های پوست و مو در اختیار شما دوستان قرار بدم هر چند کمه ولی امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم.
مطالب رو خورد خورد میذارم دوست دارم اگر شما هم تجربه ای دارید بگید و بقیه استفاده کنن. مطالبی که میگم بیشتره اون ها تجربیات بنده هستن که عرض میکنم خدمت تون.
تجربه مراقبت پوست و موی سالم:
برای داشتن پوست خوب نیاز به کمی وقت گذاشتن داریم و همچنین باید چند نکته ساده ولی بسیار تاثیر گذار رو رعایت کنید:
1. خوا
گربه های عصبی و دلایل عصبانیت
عصبی بودن گربه سوالی را در ذهن صاحبش ایجاد می کند و آن این است : ” چرا گربه من عصبی و نگران است؟ ” ، برای پاسخ به این سوال باید به رایج ترین دلایل این امر اشاره نمود و آن ها را بررسی کرد. از شایع ترین دلایل این موضوع می توان به موارد زیر اشاره نمود:
ژنتیک و نژاد : همان طور که نژاد های متفاوت سگ ها رفتاری های متفاوتی دارند , گربه ها نیز بر حسب نژاد رفتار های به خصوص و خلق و خوی خاص خود را دارا می باشند.
مشاوره و آموزش درم
استفاده روزانه از دنیای مجازی در دهه اخیر، یکی از ملزومات افراد در حیطه های مختلف است. بسیاری از مردم ساعت ها زمان صرف میکنند تا اطلاعات مورد نیاز و مورد علاقه خود را از سایت های مختلف اینترنتی دریافت کنند. از خریدهای اینترنتی ، تا خواندان اخبار روز در سایت های مختلف طرفداران خود را دارد. در این میان مهمترین کار را نویسنده‌ های فعال در بخش سایت های اینترنتی بر عهده دارد. تهیه و تولید مطالب جذاب و مفید شاید به نظر کار آسانی باشد اما یک نویسنده
استفاده روزانه از دنیای مجازی در دهه اخیر، یکی از ملزومات افراد در حیطه های مختلف است. بسیاری از مردم ساعت ها زمان صرف میکنند تا اطلاعات مورد نیاز و مورد علاقه خود را از سایت های مختلف اینترنتی دریافت کنند. از خریدهای اینترنتی ، تا خواندان اخبار روز در سایت های مختلف طرفداران خود را دارد. در این میان مهمترین کار را نویسنده‌ های فعال در بخش سایت های اینترنتی بر عهده دارد. تهیه و تولید مطالب جذاب و مفید شاید به نظر کار آسانی باشد اما یک نویسنده
با سلام حضور سروران و بزرگان بازدید کننده ی این رسانه , امیدوارم مطالب مندرج در وب سایت اسفاد وطنم  , مورد علاقه و پسند شما قرار گرفته باشد . هرچند که فعالیت در فضای مجازی و تهیه مطالب کاری سخت و وقت گیر می باشد امیدوارم بتوانم ادامه دهنده این راه باشم .
کلیه مطالب تهیه شده در وب سایت اسفاد وطنم مطالبی برگرفته از واقعیت و اتفاقاتی از  پیشینه حقیر و در  رخداد حال می باشد . و مطالبی از زبان حیوانات و گیاهان  وداستانهایی خیالی , اشعار و  مطالبی با
سلام
به دلایلی پایان عمر این وبلاگ رسیده است و به زودی حذف می‌شود!
مطالب قبلی و همچنین مطالب جدید‌تر در باب نویسندگی، به یاری خدا در این وبلاگ (halazun.blog.ir) نوشته می‌شوند؛ البته بعداز ماه مبارک رمضان.
اگر احساس می‌کنید که مطالب برای‌تان مفید بود، می‌توانید آن وبلاگ را دنبال کنید.
پایان
دوستان عزیزی که در رابطه با کم شدن فعالیت سایت سوال پرسیده بودند:
چون در ماه محرم ماه شور و عزاداری هستیم برای رسیدگی به سایت و فعالیت های آن به دلایلی نظیر هیئت و..... وقت کم می اوریم.
سلام
در این وبلاگ به موضوعات مختلف مرتبط با هنر رزمی کن‌دو پرداخته می شود. مطالب این وبلاگ از منابع مختلف (که عموما در اینترنت در دسترس هستند) جمع آوری، ترجمه و با رعایت اصول استناد به منابع، منتشر می شوند.
برای دسترسی آسانتر به مطالب موجود در وبلاگ می توانید به صفحه نمایه مراجعه کنید.
لطفا نظر یا پیشنهاد خود، یا وجود اشتباه در ترجمه یا معادل سازی کلمات را با ما در میان بگذارید.
طراحی سایت ایده آل، نیازمند ترکیب مناسبی از دانش و هنر می باشد. فقط باید در عین پایبندی به اصول، کمی خلاقیت به خرج دهید. اگر در وب سایت شما موارد زیر رعایت نشده، بهتر است با یک شرکت طراحی سایت در تهران و یا شهر محل اقامتتان تماس بگیرید. در این مقاله قصد داریم به بحث و بررسی در خصوص ساختار اصولی در وب سایت بپردازیم.
گام 1: مسیر حرکت و پیمایش کاربران در سایت خود را مورد بررسی قرار دهید
یکی از مهم ترین نکات در طراحی وب سایت، حتی قبل از مرحله ایده پ
چند نکته برای تولید محتوا
امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.
یکی از مشکلات اصلی این بلاگ نویسان، ایجاد محتوای مناسب با کسب و کار می باشد. اینکه چگونه محتوایی را تولید کنند که مناسب با مخاطب
چند نکته برای تولید محتوا
امروزه تاکید بیشتر سئو بر تولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای با کیفیت باعث می شود که رتبه وبسایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند. برای همین اکثر مدیران وبسایت ها یکی از بخش های خود را به تولید محتوا اختصاص داده اند و سعی می کنند که بلاگ نویسان با تجربه ای را در این زمینه استخدام کنند.
یکی از مشکلات اصلی این بلاگ نویسان، ایجاد محتوای مناسب با کسب و کار می باشد. اینکه چگونه محتوایی را تولید کنند که مناسب با مخاطب
روش درمان پیوسته و مرتبط یک رهیافت درمان سلامت روانی است .
که بر مبنای روان شناسی عمیق می باشد و بیان می دارد .
روش درمان پیوسته و مرتبطکه هر مورد ذهن آگاه و ذهن ناخودآگاه در سلامت روان شناختی.
و عاطفی فرد نقش دارند. این روش درمان تجربی بر مبنای اصول ساختار گرایی.
و نوروبیولوژوی (شاخه ای از زیست شناسی که با آناتومی، روان شناسی.
و آسیب شناسی سیستم عصبی بدن سر و کار دارد) شکل گرفته است.
از جمله روش درمان وسواس که از طرق غیر دارویی هم قابل اجراست .
مط
برخی از لوازم‌التحریری که بچه‌ها با آن سر وکار دارند ممکن است باعث ایجاد
مسمومیت با فلزات سنگین مانند سرب شوند. در بعضی مدادها به خصوص مدادهای
رنگی و مدادهای شمعی که کودکان با آن نقاشی می‌کنند، در رنگ‌های سبز و قرمز
آنها معمولا از فلزات سنگین مانند سرب یا کادمیوم استفاده می‌شود. این
مواد در طولانی‌مدت از راه پوست دست بچه‌ها جذب می‌شوند و می‌توانند ایجاد
مسمومیت کنند. حتی برخی از آبرنگ‌ها اگر طولانی مدت در دست بچه‌ها باشند
این مسم
سلام عزیزان. خیلی خوش اومدین.
ان شاء الله کم کم ، تمام مطالب خداشناسی از کتاب فوق العاده ارزشمند دانشنامه قرآن و حدیث رو میزارم رو سایت.
تمام مطلب این وبلاگ ، نه یک واو کمتر و نه یک واو بیشتر ، از جلد 5 دانشنامه قرآن و حدیث هست.

مطالب رو به ترتیب طبقه بندی موضوعی بخونید.
طبقه بندی موضوعی پایین صفحه هست.
بر اساس شماره ، مطالب رو بخونید.
یا من لا یدوم الا ملکه
ای آنکه جز پادشاهی ات هیچ حکومتی پایدار نیست

+اسم خدا ابتدای این پست رو میشه اینجور ترجمه کرد که " ای آنکه جز پادشاهی ات هیچ چیز پایدار نیست"؟
اگر بشه بسیار مرتبط میشه با مطلبی که میخوام بذارم

میخوام یه موضوع جدید توی وبلاگم درست کنم. تجربه های خوش یا غمگینی که دارم. و مدتی که طول کشیده تا بگذره. 

توضیح تجربه:
امروز میخوام از تجربه گرفتگی عضله پشت کمر صحبت کنم
فکر کنین کمر رو چهار قسمت کنیم. قسمت بالا سمت چپ من به یک
ساعت بازیهای امروز لیگ برتر از سایت بلاگ دانلود دریافت کنید.
برنامه بازی های لیگ برتر خلیج فارس
ارائه نتایج موجود امتحانات ورزشی لیگ های درونی و لیگ برتر لیگ برتر 19 00 لیگ اروپا یک چهارم 23 30 مطالب مرتبط با دو های. به همه حال بازی آزادی تهران و خودرو سازی گروه آزادی در هفته بیست و ششم لیگ برتر مقابل خودرو سازی تبریز یک بر خالی پیروز.
ادامه مطلب
چگونه مطالب در سایت وردپرس قرار دهیم

در وردپرس قرار دادن مطالب در سایت بسیار ساده تر از آنچه شما تصور می نمایید، می باشد. در این بخش با نحوه درج مطالب در صفحات سایت و نیز مدیریت نوشته ها در وردپرس بیشتر آشنا خواهیم شد.
جهت این کار همانند تصویر زیر، وارد قسمت مدیریت سایت خود شده ، و از منوی سمت چپ گزینه "نوشته ها" و سپس از زیر منو ها "همه ی نوشته ها" را انتخاب نمایید.
در صفحه باز شده، می توانید مطالبی را که از قبل وارد نموده اید، مشاهده و مدیریت
خیلی از مواقع هنگام تایپ و تهیه یک فایل تحقیقاتی برای دانشگاه و مدرسه ، نیاز داریم تا با استفاده از یک جدول مناسب داده ها را به صورت مرتب و منظم دسته بندی کنیم. جدول اساسا ابزاری است که به کمک آن می توان مطالبی که نیاز به شرح و توضیح اضافی ندارند را به صورت گویا و خلاصه بیان کرد ، گاهی اوقات اضافه کردن مطالب و به اصلاح پرگویی راجبه مطلبی ، ما را از اصل موضوع دور می کند و آن اثر بخشی و تاثیر مورد نظر ما را نیز برآورده نمی کند.
پیش از این افراد برای
کاهش بانس ریت این روزها به یکی از اصلی ترین کارهایی مبدل شده که هر مدیر سایتی باید به آن اهتمام ویژه ای داشته باشد و به طور حتم اگر بانس ریت یا همان نرخ فرار کاربر از سایت کاهش پیدا کند باعث محبوبیت سایت نزد موتورهای جستجو خواهد شد و بعد از مدتی شاهد افزایش رتبه و در نتیجه افزایش فروش خواهید بود.
اما قبل از اینکه وارد بحث اصلی شویم بایستی بدانید که بانس ریت (bounce rate) چیست و کاهش بانس ریت چه مزیت هایی برای یک کسب و کار اینترنتی دارد:
بانس ریت یعنی
باسلام خدمت شما بازدیدکننده گرامی؛
این سایت به تازگی آغاز به کار کرده است و بزودی مطالب جذابی پیرامون ازدواج ٬ خانواده و همسرداری بر روی آن بارگزاری خواهد شد.
همچنین بخشی به پاسخ سؤالات شما اختصاص می یابد.
اگر شما بدنبال مطلبی به این سایت آمده اید و آن را پیدا نمیکنید ! ما به شما میگوییم سیاستمان اندکی فرق کرده است و بنابه دلایلی تعدادی از مطالب حذف شده اند !
اما به شما این مژده را می دهیم که با دنبال کردن ما و دادن نظرات خود می توانید مطالب م
قلب و ۵ عدد مرتبط با آن!
به گزارش خبرداغ به نقل از عصر ایران ، «آگاهی از چند معیار کلیدی می‌تواند تصویری نسبتاً دقیق از آمادگی قلبی فعلی شما ارائه و انگیزه لازم را برای حفظ اعداد سالم مرتبط با 
قلب و بهبود آنهایی که در محدوده سالم قرار ندارند، فراهم کند. شما می‌توانید این را بازی اعداد سالم بنامید.
به خاطر داشته باشید تمامی این اعداد در مقیاسی مداوم قرار دارند. این که گفته شود شما فشار خون بالا یا پایین دارید، کافی نیست و پزشک شما میزان بالا
سلام همراهان گرامی 
مدتی بود وبلاگ را به روز نکرده بودم و مطالب جدید در زمینه های حقوق بانکی اعم از رای دادگاه و بخشنامه های جدید بانک مرکزی و نظریات حقوقی در طرح و پیگیری دعاوی علیه بانکها در وبلاگ منتشر نکرده بودم اما در کانال دعاوی بانکی در تلگرام در خدمت هموطنان بودم زین پس سعی میکنم همزمان با انتشار مطالب در تلگرام در وبلاگ هم مطالب منعکس گردد
ارادتمند _حمیدرضا یوسفی نژاد
مجله خبری آفتابگردون یک پایگاه عمومی در حوزه اطلاع رسانی میباشد که کلیه مطالب خود را از طریق منابع معین خبری جمع آوری نموده و با ذکر نام مآخذ آنرا در اختیار کاربران خود قرار میدهد .
مجله خبری آفتابگردون در ارائه مطالب خود اساسا هیچگونه تولید اختصاصی نداشته و صرفا به انتشار مطالب و اخبار و رویدادهای متنوع از منابع علمی و فرهنگی و خبری معتبر در کشور مینماید . مجله خبری آفتابگردون نهایت تلاش خود را مینماید که بهترین و جدیدترین اطلاعات را در حو
محققان می‌گویند فرزندان والدینی که مرتبط به نتیجه فعالیت‌های فرزندشان توجه می‌کنند و روی دستاوردهایشان تأکید دارند، میزان بالاتری از افسردگی و اضطراب را تجربه می‌کنند. برای پرورش کودک شاد به جای تأکید مداوم روی نتیجه کار، پشتکارش را تشویق کنید و تلاش او را بستایید.
ادامه مطلب
من 4 سال هست که دارم کار میکنم
کارهای مرتبط با رشته م ولی مختلف ...
پارسال داشتم به این فک میکردم که حیف شده و چند تا شاخه رو عوض کردم و چیزایی یاد گرفتم که واقعا هیچوقت به کارم نمیان.
الان یه چیزایی رو متوجه شدم که هر چیزی که یاد بگیریم در نهایت یه روزی به ما کمک میکنه
الان هم دارم از اندوخته هایی استفاده می کنم که قبلا یاد گرفتم و یه زمانی حس میکردم به دردم نمیخورن

با توجه به الگوریتم اینستاگرام ، هشتگ‌ های اینستاگرام در اصل پروسه مرتب سازی اینستاگرام هستند. با توجه به این که هر روزه حدود 95 میلیون عکس در اینستاگرام منتشر می‌شود، ارائه محتوای درست و مناسب به افراد مناسب کار سختی است. استفاده از هشتگ های اینستاگرام کمک می‌کند تا پست‌های شما در معرض دید مخاطبینی قرار بگیرند که بیشترین علاقه را به دیدن آن‌ها دارند.
Krystal Gillespie، مدیر انجمن‌های شبکه‌های اجتماعی وبسایت HubSpot دلیل اهمیت هشتگ‌ های اینست
راهکارهای یادگیری زیست شناسیگام اول : مطالعه کتاب درسیگام دوم : مطالعه ترکیبی و مفهومی کتاب درسی است .دانش آموز باید مطالب مرتبط با هم را در کنار هم قرار داده و بتواند بین دانسته های قبلی با مفاهیم جدید ارتباط برقرار کند . این مرحله بسیار مهم و نیاز به مهارت دارد که معمولا در ابتدا ( در پایه دهم) بچه ها نمی توانند آنرا به درستی انجام دهند و نیاز به راهنمایی دبیر یا استفاده از کتب کمک آموزشی دارند .
ادامه مطلب
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
خب من یه دانشجوی معماری ام و خب خیلی وقته که تو فکر اینم که مطالبی رو که یاد میگیرم اینجا به اشتراک بزارم و دوستانی که دانشجوی معماری یا علاقه مند هستند هم استفاده کنند. این قرنطینه و تعطیلی های اجباری این فرصت رو بهم داد تا مطالعات بیشتری داشته باشم و بالاخره این کار رو انجام بدم. :) 

مطالب رو به صورت فایل pdf یا پاورپوینت قرار میدم و اینکه مطالب خیلی خلاصه شده اند و فکر می کنم در حوصله خوانندگان هم نمیگنجد توضیحات مفصل. سعی کردم مختصر اما مفی
خب من یه دانشجوی معماری ام و خب خیلی وقته که تو فکر اینم که مطالبی رو که یاد میگیرم اینجا به اشتراک بزارم و دوستانی که دانشجوی معماری یا علاقه مند هستند هم استفاده کنند. این قرنطینه و تعطیلی های اجباری این فرصت رو بهم داد تا مطالعات بیشتری داشته باشم و بالاخره این کار رو انجام بدم. :) 

مطالب رو به صورت فایل pdf یا پاورپوینت قرار میدم و اینکه مطالب خیلی خلاصه شده اند و فکر می کنم در حوصله خوانندگان هم نمیگنجد توضیحات مفصل. سعی کردم مختصر اما مفی
قبلا در مورد پیوند‌های روزانه باهم صحبت کردیم، این چند وقت که فرصت خواندن بلاگر‌های عزیز کمتر به من دست داده است، اهمیت یک ویژگی دیگر از وبلاگ‌های تراز را دریافتم؛ تحت عنوان «آخرین مطالب»!
به خاطر ندارم که جعبه آخرین مطلب از چه زمانی در کنار وبلاگ‌ها خود را نشان داد، البته مهم هم نیست، آنقدر مسائل تاریخی دیگر زمین مانده و آنقدر تاریخ پژوه کم داریم که سهمی به وبلاگ نمی‌رسد !! :(
وقت‌تان را نگیرم؛ وقتی نوشته‌های یک وبلاگ برای‌تان مهم باشد
تجربه تست آ اِس :من حدود دو ماه پیش آزمون رو دادم ، دانشگاه هامبورگ . اول در خصوص پروسه پلاتز گرفتنش ، روزی که رفتم ثبت نام کنم اون ازمون کلا رزرو شده بود همه جا و فقط لیست انتظار مونده بود ، منم اسممو برا تک تکشون نوشتم ولی خب نشد که نشد . در نتیجه میبایست رو آزمون بعدی حساب میکردم اما چون باید هرچه زودتر آزمونو میدادم ، یه روز همینجوری تو سایتش داشتم میگشتم به امید اینکه یکی کنسل کرده باشه پلاتز باشه که دیدم دانشگاه هامبورگ یک ازمون برگزار میک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها